ViCardo®

Twoja wizytówka w sieci

Instrukcje - przewodnik.


Ogólnodostępne i nieodpłatne użytkowanie Twojej e-wizytówki ViCardo związane jest z udostępnieniem Ci miejsca w internecie - masz oddzielny katalog w publicznej strefie serwera (adres np.:http://www.vicardo.pl/twoja-nazwa).
Jednak umieszczenie Twojej e-wizytówki w przestrzeni w pełni przeszukiwanej i nawigowanej przez wszelkie wyszukiwarki sieciowe wymaga odpowiedniego, unikalnego adresu sieciowego, który komputery mogą przekonwertować na liczby określane mianem adresu IP.
Nie jest to oczywiście jedyny ani najważniejszy element odpowiadający za pozycję Twojej e-wizytówki w rankingach wyników wyszukiwania. Daje natomiast 100% gwarancji, że Twój prywatny adres w sieci zostanie odnaleziony przez wyszukiwarki.
Możesz to uzyskać zamawiając odpłatną opcję własnej subdomeny polegającą na tzw. zaparkowaniu strony Twojej e-wizytówki na adresie subdomeny, w postaci np.: http://twoja-nazwa.vicardo.pl.
Dodatkowo uzyskasz wówczas automatyczny dostęp do rozszerzonego zakresu funkcjonalnych możliwości zarządzania treścią i informacjami, które zamieszczasz na swojej e-wizytówce (m.in. dwukrotnie większa pojemność konta, nieodpłatna zmiana nazwy-adresu subdomeny, opcjonalna edycja e-wizytówki z własnym logo itp.).

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w Zasadach korzystania z serwisu.