ViCardo®

Twoja wizytówka w sieci

Zasady serwisu ViCardo.

Korzystanie z serwisu ViCardo jest bezpłatne i wolne od jakichkolwiek treści o charakterze reklamowym lub marketingowym w zakresie wszystkich zasobów, które Użytkownik otrzymuje do dyspozycji po zarejestrowaniu się, tj. strony osobistej e-wizytówki i osobistego panelu administracyjnego (CMS) do zarządzania jej treścią.

Administracja serwisu ViCardo ma pełną świadomość zaufania, jakim obdarzana jest przez wszystkich użytkowników serwisu oraz odpowiedzialności za zapewnienie możliwie największego bezpieczeństwa powierzonych informacji.

Dokonując rejestracji swojego udziału Użytkownik akceptuje bezwzględne przestrzeganie niniejszych zasad i warunków w każdym aspekcie korzystania z serwisu ViCardo.

Administracja serwisu ma prawo wprowadzania modyfikacji i poprawek do niniejszych zasad jednakże z zastrzeżeniem, że konsekwencje takich zmian nie mogą spowodować pogorszenia jakości świadczonych usług, nieuzasadnionych ograniczeń funkcjonalnych w użytkowaniu serwisu, ograniczenia dostępu Użytkownika do jego zasobów, ani też dążyć do żądania zapłaty za usługi świadczone dotychczas nieodpłatnie.

I. Zasady i warunki korzystania z serwisu. ...czytaj
II. Zasady funkcjonalne. ...czytaj

powrót do strony głównej